تولید داروی جدید برای مبتلایان به ام اس

18 مهر 1394 بدون نظر

محققان از ساخت دارویی جدید برای مبتلایان به بیماری ام‌اس خبر دادند که می‌تواند احتمال عود شدن علائم آن را تا 50 درصد کاهش دهد.

به گفته محققان این داروی جدید نسبت به درمان‌های استاندارد فعلی می‌تواند به میزان 50 درصد احتمال عود شدن علائم بیماری ام‌اس را پایین آورد و امیدی تازه برای مبتلایان به آن باشد.

شرکت داروسازی «هوفمان-لا روش» در سوئیس با اعلام نتایج موفقیت آمیز این داروی جدید به نام Ocrelizumab جزئیات آزمایش‌های انجام شده را منتشر نکردند.

به گفته محققان این شرکت داروسازی، دارویOcrelizumab روی نوع ام‌اس پیشرونده-اولیه تاثیر مثبت دارد و می‌تواند ناتوانی را در این بیماران نزدیک به یک چهارم کاهش دهد. همچنین از آنجاییکه برای مقابله با نوع ام‌اس پیشرونده-اولیه درمانی وجود ندارد که بتوان با کمک آن روند وخیم شدن بیماری را کاهش داد، تولید این دارو می‌تواند امید تازه‌ای برای این بیماران باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه گاردین، در دو آزمایش انجام شده داروی Ocrelizumab نسبت به داروی Rebif احتمال عود شدن بیماری ام‌اس را 47 درصد کاهش می‌دهد، همچنین با عوارض جانبی کمتری همراه است. هرچند لازم است بررسی‌های بیشتری در مورد این دارو انجام شود.

منبع : ایسنا

نظر دادن

وبسایت رسمی شرکت افق دارو پارس - نماینده انحصاری شرکت اینترافارم انگلستان - تری ام ایالات متحده آمریکا

تماس با ما

 
تهران - سعادت آباد - سرو غربی - پلاک137
کد پستی: 1998112345
تماس با شرکت: 89332000

عضویت در خبرنامه

 

  • از جدیدترین خبرهای دارویی ما آگاه شوید
  • با جدیدترین محصولات ما آشنا شوید
  • از زمان مسابقات اطلاع کسب نمایید
  • از زمان قرعه کشی مسابقات آگاه شوید

  لینک عضوگیری خبرنامه در حال بروزرسانی می باشد شما می توانید تا آن زمان از طریق پست الکترونیک درخواست خود را جهت عضویت ارسال نمایید...