مگارد

مگارد چیست؟

05 خرداد 1390 بدون نظر

محصول مگارد شرکت Schiff حاوی %100 روغن کریل جنوبگان است (سخت پوستی شبیه میگو که در آبهای اقیانوس منجمد جنوبی زیست میکند ) . مگارد که به صورت خالص از کریل آبهای منجمد جنوبی استحصال گردیده جایی که آلودگی های زیست محیطی بسیار نا چیز است .مگارد مکملی قوی است که حمایت ویژه ای را از سیستم قلب و عروقی تامین می کند . مگارد ترکیبی مناسب از اسید چرب امگا 3 .فسفولیپید و آنتی اکسیدان های قوی است که سلامت قلب و عروق و مفاصل را فراهم میکند .مگارد حاوی اسید چرب امگا 3.DHA و EPA است . تحقیقات نشان میدهد DHA و EPA میتواند باعث کاهش بیماری های کرونری قلب شود .

بر خلاف روغن ماهی اسید چرب اسید چرب امگا 3 موجود در مگارد به دلیل شکل فسفولیپید سلول های انسان است . به این دلیل همراه با اسید های چرب امگا 3 به آسانی شناسایی جذب و مورد استفاده قرار میگیرد . اسید چرب امگا 3 روغن ماهی توسط تری گیلیسیریدها حمل میشود و بدین جهت جذب سلولی اندکی دارد .تنها مصرف یک عدد سافت ژل کوچک مگارد در روز کافی است و پس از مصرف هیچ گونه بوی نا مطبوع ماهی احساس نمیشود .

smallpills

برخی از مقالات علمی منتشر شده درباره روغن کریل:

مطالعه بالینی انجام شده در دانشگاه Montreal نشان داد که روغن کریل می تواند به صورت معنی داری دردهای شدید رحمی دوران قاعدگی ( Dysmenorrhea ( را کاهش دهد.

مطالعه ای در کانادا تاثیرات روغن کریل بر روی مشکلات مفصل را مورد بررسی قرار داده است .

نتایج نشان داد که درمان کوتاه مدت روزانه 300 میلی گرم روغن کریل به طور معنی داری نشانه های آرتریت را کاهش داده و از بروز التهاب جلوگیری می کند. در دانشگاه McGill تاثیر روغن ماهی و روغن کریل بر روی کلسترول خون با هم مقایسه گردید .

مصرف روزانه 3-1 گرم روغن کریل در درمان Hyperlipidemia بسیار موثر تر از روغن ماهی بود.

در مطالعه ای در نروژ مشخص گردید مصرف روغن کریل باعث افزایش سریع اسیدهای چرب غیر اشباع ( PUFA 3 – (nدر سلول های عضلانی قلبی می شود که در بهبود عملکرد قلب پیشگیری از ابتلا به سکته های قلبی و همچنین کاهش مرگ و میر ناشی از سکته های قلبی موثر است.

megared2

جهت درک بهتر مزایای امگا 3 مگارد میتوانید ویدئو تهیه شده را مشاهده نمائید

وب سایت رسمی مگارد جهت کسب اطلاعات بیشتر : www.SchiffMegaRed.com

نظر دادن

وبسایت رسمی شرکت افق دارو پارس - نماینده انحصاری شرکت اینترافارم انگلستان - تری ام ایالات متحده آمریکا

تماس با ما

 
تهران - سعادت آباد - سرو غربی - پلاک137
کد پستی: 1998112345
تماس با شرکت: 89332000

عضویت در خبرنامه

 

  • از جدیدترین خبرهای دارویی ما آگاه شوید
  • با جدیدترین محصولات ما آشنا شوید
  • از زمان مسابقات اطلاع کسب نمایید
  • از زمان قرعه کشی مسابقات آگاه شوید

  لینک عضوگیری خبرنامه در حال بروزرسانی می باشد شما می توانید تا آن زمان از طریق پست الکترونیک درخواست خود را جهت عضویت ارسال نمایید...