خانهمحصولاتچسب زخمچسب زخم ضد آب اکتیو

 
Orthoptic  چشم بند اورتواپتیک Nexcare® نكس كر Opticlude® آپتيكلود
ارتباط با ماقوانین سایتNexcare .com - USعلم سلامتیمشاوره محصولات
چشم بند اورتواپتیک آپتیکلود نکس کر جهت درمان تنبلی چشم در کودکان استفاده می شود. آمبلیوپی یا تنبلی چشم, شرایط مشترک در بین کودکان است و موجب شرایط بدبینی یا انحراف چشم می شود که چشم ها تغییر می کنند یا شرایط چشم مثل نزدیک بینی, دور بینی یا آستیگماتیسم می شود. چشم بند اورتوپتیک آپتیکلود نکس کر دارای چسبندگی ملایم, فاقد مواد آلرژی زا بوده و پشت پد دارای قابلیت تنفس بالا است. این چشم بند تجویز شده توسط پزشکان به خوبی می چسبد و به راحتی برداشته می شود.
:کاربردها
بچه ها
:رنگ
برنزه
:ویژگی
جاذب و با قابلیت تنفس پوست
: موارد تجویز
درمان آمبلیوپی، تنبلی چشم و بدبینی، انحراف چشم
برای مراقبت از چشم دستورالعمل را دنبال کنید.
برای چسبندگی بهتر, ابتدا چشم را تمیز نموده و بگذارید پوست دور چشم خشک شود.
لایه کاغذی را از چشم بند جدا کنید.
به آرامی هر دو چشم را ببندید, بگذارید ماهیچه های صورت جهت رفع چروکها تسکین یابند.
چشم بند را از انتهای باریک به سمت بینی استفاده کنید. چشم بند را نکشید یا پوست را نکشید.
با استفاده از فشار ملایم نوک انگشتها در اطراف چشم بند, چشم بند را محکم کنید.
دستورالعمل برداشتن چشم بند:
از پوست اطراف چشم بند مراقبت می کند. از سمت بینی شروع کرده, در حالیکه با انگشت خود, پوست اطراف چشم بند را حمایت می کنید, به آرامی چشم بند را با تاکردن آن روی خودش, به سمت گوش بکشید.

کاربر 1

افتادم و زانویم خراشیده شد. از چسب زخم های ضد آب استفاده کردم, آنها از جراحتم در هنگام دوش گرفتن, عالی مراقبت کردند.

بله, من این محصول را توصیه می کنم

کاربر 2

زمانیکه 5 سالم بود, چشمم را از دست دادم و مجبور شدم از چشم شیشه ای استفاده کنم, من از پوشاندن چشم متنفرم. بنابراین وقتی که بزرگتر شدم, پوشاندن چشمم را متوقف نمودم و محصولات شما را خریدم و آن را پوشیدم. فکر می کنم که حدود 26 سالم بود. حالا 57 سالم است و هنوز محصول شما را استفاده می کنم. شیوه ای را که می چسبد و می توانم آنها را به آسانی بردارم, دوست دارم. و برای پوشیدن خیلی راحت هستند. سعی می کنم سایر برندها را هم امتحان نمایم ولی آنها به خوبی نکس کر نیستند. بنابراین لطفا ساخت این محصول را متوقف نکنید. متشکرم
        بله, من این محصول را توصیه می کنم    

کاربر 3

به عنوان دایه, ما به ندرت بچه ای داریم که مشکل بینایی داشته باشد و چشم هایشان نیاز به چشم بند داشته باشند و چشم بند نکس کر هنگام برداشتن از روی چشم بسیار راحت بوده و مثل سایر چشم بندها, هیچ اثری از خود برجای نمی گذارد.
بله, من این محصول را توصیه می کنم

کاربر 4

ما از هفت سال گذشته از این ها هر روز استفاده می کنیم تا کمک به اصلاح بینایی پسرم کند. آنها بهتر از برندهای دیگر به صورتش می چسبند, تنها می خواهیم که ارزانتر باشد.
بله, من این محصول را توصیه می کنم

کاربر 5

من یک بسته ی 20 تایی دارم, آنها را برای نوه ام و برای مشکل چشمی اش خریدم. آنها بی فایده هستند. آنها نمی چسبند و ما آنها را با نوار بسته
ایم و البته به نظرم هدف راحت پوشیدن این محصول به این شکل شکست خورده است. من نمی دانم نتیجه این بررسی چه چیزی خواهد بود, ولی
اگر دوست دارید با بقیه شرکتها مقایسه کنید, به نظر می آید مشتری لیست محصولات آن شرکتها را برای درمان ادامه دهد.
بله, من این محصول را توصیه می کنم
جواب: سلام, بخاطر بررسی اخیرتان راجع به چشم بند اورتوپتیک آپتیکلود نکس کر متشکریم.
متاسفیم که شما و نوه تان با چشم بندهای ما دچار مشکل شده اید, زیرا این محصول نباید به این صورتی که شما توصیف نموده اید, عمل
کند. ما مایلیم که جایگزین و برچسبی با هزینه پستی پرداخت شده جهت گرفتن نمونه ای از آن بسته را که خریده اید, برای شما بفرستیم
تا محصول را به کنترل کیفیت خود برگردانیم. لطفا با خدمات مشتری به شماره 2191-537-800-1 و شماره ارجاع 5089944 تماس
بگیرید, زیرا نماینده ما می تواند برچسبی با نام و ایمیل تان ایجاد کند.
بخاطر ساپورت شما از محصولات 3M متشکریم

کاربر 6

چشم بند اورتوپتیک آپتیکلود نکس کر بیشتر از یک پوشاننده چشم برای من بوده است. من چندین عمل جراحی چشم از سال 2010 داشته ام و بله, از آن موقع, هر روز از چشم بند اورتوپتیک آپتیکلود نکس کر  استفاده نموده ام. البته, باید چشم بند را هر روز تعویض کنم. از آنجا که پوست اطراف چشم ها قابل انعطاف ظریف و شکننده است هر دفعه فکر می کنم که هنگام درآوردن آن , به پوستم صدمه می زند, ولی مطمئنا این کار را نکرده است. اگرچه نمی توانم منتظر باشم که درمان چشم ام کامل شود, چشم بند اورتوپتیک آپتیکلود نکس کر در بیشتر مواقع می تواند یک چیز خدا دادی تصور شود؛ نور خورشید و باد را دور نگه می دارد, اشک را به حداقل می رساند, باران را دور می کند و به چشم اجازه بهبود یافتن می دهد و جلوی عوامل محیطی را می گیرد. از نکس کر برای ساختن چنین محصولی تشکر می کنم.
بله, من این محصول را توصیه می کنم

کاربر 7

پسرم گل بال, بازی برای نابینایان و کسانی که نقص بینایی دارند, بازی می کند. در سطوح بالاتر, بازیکنان چشم بند دارند. چشم بندهای شما چسبندگی عالی دارند و حتی زمانی که بازیکنان عرق می کنند, دوام دارد.
بله, من این محصول را توصیه می کنم

کاربر 8

بعد جراحی چشم, من این چشم بندها را خریداری نمودم. به هر حال بدترین بخش آن, برداشتن چشم بند بود. پوستم را می کشد و موهای مرا می کند. به نظرمن, با توجه به محلی که آنها استفاده شده اند, لازم نیست تا این حد چسبندگی داشته باشند. من این چشم بندها را توصیه نمی کنم. ( مخصوصا برای کودکان)
بله, من این محصول را توصیه می کنم

کاربر 9

من به صورت عادی از آنها استفاده می کنم و محصولات شرکتهای دیگر مثل نکس کر چسبندگی ندارند. اگر شما به چشم بند خوب نیاز دارید, از اینها استفاده کنید.
بله, من این محصول را توصیه می کنم

کاربر 10

وقتی که برای مدتی روی چشم بماند, بعد از برداشتن آن هیچ اثر برجای نمی گذارد. دخترم باید در طول کودکستان, اینها را هر روز می پوشید. موقع مدرسه, می توانست تمام روز آنها را روی چشم خود داشته باشد, پوستش را ملتهب نمی کردند و هیچ اثر کوچکی از چسب روی پوستش هنگام برداشتن باقی نمی ماند.
بله, من این محصول را توصیه می کنم
قابل انعطاف و محافظ بلند مدت از زخم
    داراى الياف با دوام و فوق العاده محكم
: رتبه
مناسب براى درمان تنبلى و انحراف چشم به عنوان بخشى از برنامه درمانى تجويزى توسط پزشك
: رتبه
براى نگهدارى محكم پانسمان و محصولات طبى گرم يا سرد
: رتبه
Back
Next
محصولات جديد
تمامی حقوق این سایت محفوظ و مربوط به شرکت افق دارو پارس می باشد
o
o
o
o
o
o
oفاقد لاتكس و مواد آلرژى زا
داراى نرمى و لطافت
توصيه شده توسط پزشكان
به خوبى مى چسبد و با اين حال به راحتى قابل برداشتن است
مناسب براى درمان تنبلى و انحراف چشم به عنوان بخشى از برنامه درمانى تجويزى توسط پزشك
داراى قابليت تنفس پوست در بخش پشتى چشم بند
داراى نرمى و لطافت همراه با چسبندگى مناسب
o
قرارگيرى آسان بر روى چشم
Nexcare از علائم تجاری 3M می باشد